Senden Sonrası

Gece Gündüz
A A

Senden Sonrası

“Sensiz bir gün daha geçirdim yalnız başına. Zaten gittiğin günden beri yemek yemeden kesildim. İştahım olmadığı gibi canım bir şey yapmak da istemiyor. Perişan oldum sevgilim. Sensiz geçen günlerde gerçekten perişan oldum.” demek isterdim sana. “Çöllerde amaçsız dolaşan Mecnun ettin beni.” gibi sözlerde fena olmazdı aslında. Ancak hiç de öyle olmadı. Aslında öyle olmasını isterdim. Sensiz geçirdiğim her anda acı çekmeyi arzu ederdim. Gel gör ki öyle bir durum hiç yaşanmadı. Gittiğin günden beri gayet konforlu bir yaşama adım attım. İştahım da bir arttı ki sorma. Günde beş öğüne kadar çıkıyorum artık. Her gece farklı bir mekâna davet ediliyorum. Sabahlara kadar eğlencenin dibine vuruyoruz arkadaşlarla. Senin adaşın olan kişilerle tanışmama rağmen aklıma bir türlü gelmiyorsun. Seninle hiçbir anımız hafızamda yok sanki. Bir türlü çıkaramıyorum senin göz rengini. Siyah mıydı acaba? Neyse.

Sana yazdığım bu mektupla birlikte artık hayatımdan çıkmanı talep ediyorum. Bir daha beni aramanı da istemiyorum. Beni bırakıp gittiğin o günden sonra, yüzünü de zaten hatırlamam. O yüzden karşıma çıkmanı da tavsiye etmem. Çıksan da zaten tanıyacağımı pek sanmıyorum. Ne de olsa artık ben, o eski ben değilim. Yeni heyecanlar aramak isteyen, senin gibi bir güzele de yeterli değilim. “Sana yeni hayatından mutluluklar dilerim.” diye bir cümlede kullanmak istemiyorum bu mektubumda. “Ne hâlin varsa gör!” diye sert bir haykırışa da gerek yok. İştahım açıldığı için bir hayli kilo aldım. Bundan dolayı şimdi spora gitmem gerekiyor. Bu mektubu alır almaz ağlamaya başlayacağını tahmin ettiğimden yanına mutlaka bir kutu peçete al.

Terk edip giderken evde bıraktığın eşyalarını çöpe gönderdim bu arada. Onları bir daha bulabileceğini sanmıyorum. Zaten senin için artık eskimiş olduklarını düşündüm. Sen çok daha iyilerine layıksın ya… Sana daha iyilerini alan birini hemen bulursun. Belki de çoktan bulmuşsundur da. Bırakıp gittiğin kişiye dön de bir bak isterdim aslında. Boyum birden uzadı. Yüzümde kilo aldıkça güzelleşti. Çok daha yakışıklı ve çekici olduğumu da her gece farklı bir kızdan duymak iyi geliyor.

Muhammed Murat

Paylaşmak güzeldir...

Sol Göz Sağ Göz Giriş Baykuş
+ kaç yapar acaba? Cevap Bekleniyor
Şifremi Unuttum
Yükleniyor...